Varix (Çaj për venat varikoze – variçet)

Kombinim i bimëve me veti antiinflamatore, antitrombike, kardiotonike dhe tonike vaskulare që përdoren tradicionalisht për forcimin e enëve të gjakut, reduktimin e inflamacionit të enëve të gjakut, dhe për të nxitur qarkullim më të mirë të gjakut, të cilat mund të ndihmojnë në zvogëlimin e venave varikoze dhe reduktimin e dhembjeve.

Përmbajtja: Gështenjë e egër (Aesculus hippocastanum), Ermena (Achillea Millefolium), Gjethe dhe lule Murrizi (Crataegus monogyna), Makth (Melilotus officinalis), Rrushkull (Ruscus aculeatus), Bari i Bletës (Melissa officinalis), Lule Bliri (Tilia argenta), Bargjana (Equisetum arvense), Rozmarinë (Rosmarinus officinalis); pa ngjyrë, pa aromë apo shije shtesë.


Qmimi: 3.0 Euro 

Posta:  Kosovë = 1 Euro

             Shqiperi = 6 Euro

             Maqedoni = 6 Euro

Porosit online 24 ore

Tel. viber, whatsApp

+386 49 390 310

Adresa:                          

Rr. Bajram Kelmendi  pn. (Ngjitur me xhamin 4 llulla),

10000 Prishtine, Kosovë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here