Lipoprotect (Çaj antikolesterol)

Kombinim i bimëve me veti tonike të hidhura, kardiotonike, tonike vaskulare, antioksiduese, diuretike që përdoren tradicionalisht për balancimin e nivelit të lipoproteinave.
Përmbajtja: Ermena (Achillea Millefolium), Pelini (Artemisia Absinthium), Gjethe dhe lule Murrizi (Crataegi folium cum flore), Angjinarja (Cynara Scolymus), Gjethe Luleshtrydhe (Fragaria vesca), Leonuri i Zemrës (Leonorus Cardiaca), Thrashegra (Myrtilli folium), Rrënjë Kolmuthi (Oninis spinosa), Majdanoz (Petroselinum crispum), Lule Shtogu (Sambucus nigra), Lule Bliri (Tilia argenta); pa ngjyrë, pa aromë apo shije shtesë.


Qmimi: 2.5 Euro 

Posta:  Kosovë = 1 Euro

             Shqiperi = 6 Euro

             Maqedoni = 6 Euro

Porosit online 24 ore

Tel. viber, whatsApp

+386 49 390 310

Adresa:                          

Rr. Bajram Kelmendi  pn. (Ngjitur me xhamin 4 llulla),

10000 Prishtine, Kosovë


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here