Nasmed CC krem me Acid Hialuronik / 50 ml
Fusha e përdorimit:
Duke përdorur Nasmed CC krem me Acid Hialuronik,
ju gjithmonë dukeni dhe ndjeheni në formën më të mirë.
Ndihmon në përmirësimin e lëkurës së varur.
Ndihmon në shërimin e plagëve të akneve dhe hidraton lëkuren tuaj.
Përmban vitamin E dhe vepron si antioksidues i fuqishëm. Përmban 15 SPF.
Përbërësit i japin lëkurës dukjen e bronztë dhe të shkëlqyer.


Qmimi:
Posta: Kosove = 1 Euro
            Shqiperi = 6 Euro

Porosit 24 ore online

Adresa:
Rr. Bajram Kelmendi pn. (Ngjitur me xhamin 4 llulla),
10000 Prishtine, Kosove

Tel. viber, whatsApp
+38649 390 310

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here