Mjalt me Kanellë (Cinnamon Honey)

Vetitë shëruese: I dobishëm për kollën dhe dhimbjet e gripit. Ndihmon në pastrim të sinuseve. Përmirëson tretjen dhe forcon stomakun. I dobishëm në trajtimin e gazrave në stomak. Vonon shenjat e plakjes. Aktivizon zorrët dhe forcon sistemin imun.

Ul kolesterolin në gjak dhe është i dobishëm në sëmundjet neurologjike.

Pastron ulcerën e stomakut dhe forcon rruazat e bardha të gjakut.
Kanella është efektive në uljen e glukozës në gjak.


Qmimi: 11.0 Euro

Posta:  Kosovë = 1 Euro

             Shqiperi = 6 Euro

             Maqedoni = 6 Euro

Porosit online 24 ore

Tel. viber, whatsApp

+386 49 390 310

Adresa:                          

Rr. Bajram Kelmendi  pn. (Ngjitur me xhamin 4 llulla),

10000 Prishtine, Kosovë

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here